Nasze Atrakcje

Zapoznaj się z naszymi atrakcjami

Apartamenty TATROVIA znajdują się w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy sąsiadującej ze ścisłym centrum Zakopanego,  w nieznacznej odległości od znanych szlaków turystycznych  m.in. Doliny Strążyskiej (3-5 minut), blisko Doliny ku Dziurze i Jaskini ku Dziurze,  a nadto 10-15minut do Doliny Białego, kierując się po pod Regle.  Możemy stąd również powędrować pod Wielką Krokiew i dalej – na Kuźnice i Kasprowy Wierch.

Nasze Atrakcje

Restauracje:


W pobliżu naszego obiektu TATROVIA znajdują się warte polecenia regionalne restauracje, z wyśmienitym jedzeniem góralskim i koncertami, jak Javorina, Karczma Młyńska, czy Czarci Jar.


Niedaleko znajdą Państwo również znany z artystycznego charakteru i popularny Żabi Dwór, rodzinne jadłodajnie (Amicus), a także aptekę i sklepy, w tym rodzinny warzywniak ze świeżymi warzywami i owocami.

Baseny termalne:


Dużą atrakcją dla najmłodszych, ale i bez wątpienia dla dorosłych, są baseny termalne naterenie Podhala. Dzieci mogą skorzystać z licznych zjeżdżalni, grzybków i dzikich rzek, a starsi -zregenerować mięśnie zmęczone całodziennym szusowaniem na stokach narciarskich lub wędrowaniem po górach.

Nasze Atrakcje
Nasze Atrakcje

Kultura:


Natomiast w poszukiwaniu kulturalnej refleksji udać się można do pobliskiej, najpiękniejszej i najważniejszej, Willi Zakopanego- Czerwonego Dworu, kolejno Muzeum Tatrzańskiego im. dra Tytusa Chałubińskiego lub jednej z jego filii. Miłośnicy sztuki znajdą również liczne inspiracje w Galerii Sztuki XX wieku Wilii Oksza i w Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem, a fascynaci Podhala w Muzeum Oscypka poznają nie tylko proces wytwarzania serów podhalańskich, ale również historię i kulturę górali.

Co jeszcze można robić w Zakopanem ?

Zapraszamy na naszego bloga, w którym opisujemy między innymi co ciekawego dzieje się w Zakopanem, gdzie dobrze zjeść i dokąd się udać !