Oferta

Podróżujesz z rodziną, w parze lub ze znajomymi i poszukujesz komfortowych, czystych i jasnych przestrzeni do regeneracji po górskich wędrówkach ? Odwiedzasz zakopiańskie restauracje w poszukiwaniu kulinarnego olśnienia i szukasz wypoczynku ? A może marzysz o znalezieniu idealnej scenerii na wyjątkowy walentynkowy wieczór ? Szukasz: Noclegi Zakopane ? Pokoje Zakopane ? Niezależnie od powodu Twojego przyjazdu i tego, czy zatrzymujesz się na kilka dni, na tydzień, czy dłużej, znajdziesz u nas swój wymarzony apartament, który zaspokoi Twoje potrzeby w kwestii wygody, czystości i użyteczności.

Nasz obiekt TATROVIA położony jest na dużej przestrzeni, gdzie – poza apartamentami z bezpłatnym dostępem do WiFi – do dyspozycji dla Państwa mamy ogrodzony i zamykany parking, ogromny ogród z miejscem do grillowania, a dla najmłodszych, plac zabaw i domek na drzewie. Na miejscu znajduje się także teren, na którym zagracie w piłkę nożną, siatkówkę, czy badmintona. Natomiast w lekko zalesionej części naszej działki, znajdą Państwo bezpieczne miejsce na rodzinne ogniska.

Dodatkowe usługi

W trakcie pobytu wręczamy Kartę Tatrzańską, która upoważnia do zniżek na terenie Podhala, którą możecie wykorzystać w wyznaczonych restauracjach, na stokach narciarskich, w basenach termalnych, instytucjach kulturalnych i rozrywkowych.

Ponadto, świadczymy odpłatny, prywatny transport z dworca lub lotniska w Krakowie i Katowicach, a także dowóz bagaży na określoną godzinę np. na dworzec PKS/PKP Zakopane. Oferujemy również przewóz do Morskiego Oka, na stoki narciarskie, do Zamku w Czorsztynie i na spływ Dunajcem, na Termy Chochołów, do Aquaparku Tatralandia na Słowacji, do Kopalni Soli w Wieliczce oraz wielu innych lokalnych atrakcji. Skorzystaj już teraz z naszego formularza kontaktowego i ustal szczegóły swojej podróży.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami LAST MINUTE i nowościami dołącz do naszego newslettera. Zapisując się do Naszego Newslettera zapoznaj się z okolicznościami przetwarzania Twoich danych osobowych.